blog-image

By Anılar Sokağı Tablosu Şubat, 2018, 18:50

Anılar Sokağı Tablosu Nedir?

Hediye vermek için illaki özel günleri beklemeniz gerekmez. Sevgililer günü, doğum günü ya da yılbaşı dışında da sevdiklerinize hediye alabilirsiniz. En çok sevdiğiniz kişiye, ortak hikayenizi bir tablo üzerinde anlatabiliriz. Anılar sokağı tablosunda hayatınızın en önemli olaylarını çeşitli objelerle bir tablo üzerinde resmediyoruz. Kişiye özel hediye almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dünün anılarını, bugünün yaşanmışlıklarını ve yarının hayallerini size özel bir çizim haline getirdiğimizi düşünün... Üzerinde binalar, arabalar ve sokak levhaları olan bu anılar sokağında bize vereceğiniz bilgiler doğrultusunda üzerine simgeler ve çeşitli görseller yerleştiriyoruz. Verilen cevapları renkli bir çizim halinde sunuyoruz. Çalışmanın grafiği tamamen size özel tasarım olarak hazırlanıyor.

Her noktası sizin beğeninize uygun olacak şekilde hazırlanan bu özel çalışmada, size sadece hediyeyi verdiğinizde duyacağınız sevinç çığlıklarını hayal etmek kalıyor...

Bazı hediyeler vardır, hayat boyu saklanır. Anlamı çok şey ifade eder, maddi değerine hiç bakılmaz. Sizi bambaşka dünyalara götürür, anılarda yolculuğa çıkartır. Anılar sokağı tablosu da böyle özel hediyedir... doğum gününde, yıldönümünde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu özel çalışmayı, müdürünüze doğum gününde, emekli olan arkadaşınıza departmanca, mezuniyeti yaklaşan kardeşinize mezuniyet hediyesi olarak alabilirsiniz. Bu değişik hediye firmanızın hikayesini anlatabileceğiniz firmalara özel hediye olarak da kullanılabilir.

Anılar Sokağı Hediyesi Kimler İçin Yaptırılır?
- Sevgiliye Hediye
- Arkadaşa Hediye
- Aileye Hediye
- Arkadaşa Hediye
- Müdüre Hediye
- Firmalara Özel Hediye

Kısacası; Anılar Sokağı hediye olarak tüm sevdiklerinize yaptırabileceğiniz bir hediyedir ve verdiğiniz kişiye özel olduğundan onu çok mutlu edecektir ve kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır.

Soru sormak ve fiyat bilgisi almak için E-Mail: anilarsokagidestek@gmail.com

Aramak yada whatsapptanda soru sormak için Tel: 0534 481 40 95

Takip Et