blog-image

By Anılar Sokağı Tablosu Mayıs, 2015, 13:20

Nasıl Sipariş Vereceğim?

Anılar Sokağı ürünü, tamamen grafik çalışma ürünü olup; kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünle ilgili sizden gelen görselin onayı alındıktan sonra ürün baskıya gönderilir. Baskıdan çıktıktan sonra ürün hazır hale gelir ve belirttiğiniz adrese gönderilir.

Sipariş Aşamaları: - Ürünün siparişini vermeye karar verirsiniz.
- Bizimle iletişime geçersiniz ve bilgileriniz tasarım ekibimize iletilir.
- Tasarım ekibimiz sizinle iletişime geçer ve nasıl bir tasarım istediğiniz konusunda sizden bilgi alır. Bu esnada sizden tasarımda kullanılmasını istediğiniz resim, fotoğraf vb. görseller talep edilir.
- Tasarım ekibimiz istemiş olduğunuz tasarımla alakalı bir çalışma yapar ve onayınıza sunar. Bu esnada üründe değişiklik yapılmasını istediğiniz kısımlar düzeltilir veya yeni bir tasarım yapılır.
- Ürüne onay vermenizin akabinde; tarafınızdan sadece, Anılar Sokağı Tablo ürünleri için 90 TL, Anılar Sokağı Masaüstü ürünü için 35 TL baskı ücreti talep edilir.
- Ödemeniz alındıktan sonra ürününüz baskıya gönderilir ve baskıdan çıkması beklenir.
- Ürün baskıdan çıktıktan sonra görseli çekilerek tarafınıza gönderilir ve tekrar tarafınızdan onay vermeniz istenir.
- Onayınızı takiben ürün tarafınıza gönderilir. Sizlerde ürünü kontrol edip teslim alırsınız kargoda ürüne herhangi bir zarar geldi mi? gelmedi mi? emin olunuz.
- Anılar Sokağı ürünleri tamamen kişiye özel ürünler olduğu için sipariş aşamasında talepleriniz doğrultusunda oldukça hassas davranılmaktadır.

“SİZ SADECE HAYAL EDİN, BİZ YAPALIM.”

Soru sormak ve fiyat bilgisi almak için E-Mail: anilarsokagidestek@gmail.com

Aramak yada whatsapptanda soru sormak için Tel: 0534 481 40 95

Takip Et